O FIRMIE

Jesteśmy profesjonalistami

O Satis sp. z o.o.

Naszą pasją jest kreacja graficzna. Lubimy tworzyć i cieszy nas każdy wykonany projekt. Z zaangażowaniem i zapałem przekształcamy nasze kreatywne pomysły w gotowe realizacje.

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku WebDesignu oraz Reklamy. Nasz wykwalifikowany zespół projektantów i programistów pozwala na zrealizowanie każdego projektu indywidualnie dostosowanego do potrzeb klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz współpracy z najlepszymi profesjonalizm i najwyższa jakość to dla nas podstawy działania.

Naszą miarą sukcesu jest efektywność realizacji i zadowolenie klientów.

Realizowane projekty

Web Design

90% 90% Complete

Identyfikacja firmy

80% 80% Complete

Reklama wielkoformatowa

70% 70% Complete

Projekty graficzne

100% 100% Complete

Wydawnictwo

50% 50% Complete

DTP

80% 80% Complete

Polecają Nas

W imieniu firmy MedicNet sp. z o.o. wyrażam uznanie dla firmy Satis. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo pomyślnie. Usługi świadczone w pełni zaspokajają nasze oczekiwania, zarówno pod względem jakości wykonywanych prac, jak i terminowości ich realizowania. Możemy zarekomendować Satis , jako firmę o wysokim standardzie usług. Z pewnością będziemy korzystać z ich oferty niejednokrotnie
Terminowość, szybkia reakcja na potrzeby klienta, otwartość na nowe trendy to atuty Satis sp. z o.o.. Jeśli potrzebujesz projektu na wczroaj, dobrze trafiłeś! - Polecam, Krzysztof Kuc, SEO YELLOWTEAM.
Fundacja Palium ma przyjemność potwierdzić, że firma Satis wykonując zlecenia wykazała się terminowością oraz kompetencją. Byliśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu obsługi klienta oraz błyskawicznej realizacji zlecenia. Dlatego też z czystym sumieniem oraz pełną świadomością możemy polecić Satis jako rzetelnego partnera.
Możemy polecić usługi firmy Satis, z których z satysfakcją skorzystaliśmy. Firma Satis wykonała swoją pracę fachowo i w krótkim terminie. Możemy stwierdzić, że wybór właśnie takiego partnera był trafnym wyborem, który pozwolił zrealizować nam zamówienie z szerokiej i atrakcyjnej cenowo oferty. W przyszłości zamierzamy nadal korzystać z ich usług.

Nasz zespół

Piotr Kawecki Designer

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore fugiat.

Marcin Jakubas WebDeveloper

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore fugiat.

Akcent StudioProdukcja

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore fugiat.

Zaufali nam